طپش دیجیتال

حمایت هزاران نفر در روسیه از نامزدی ناوالینی در انتخابات - طپش دیجیتال

--


به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، هزاران نفر از مردم روسیه امروز –یکشنبه- حمایت خود را از نامزدی «الکسی ناوالنی» تنها رهبر مخالفان در این کشور که شانس مقابله و به چالش کشیدن «ولادیمیر پوتین» را در انتخابات ریاست جمهوری ماه مارس آینده دارد، اعلام کردند.

هزاران نفر از حامیان وکیل ۴۱ ساله کاریزماتیک در ۲۰ شهر روسیه گردهم آمدند تا ناوالنی را به عنوان نامزد مورد تایید خود در انتخابات ریاست‌جمهوری به مقام‌های انتخاباتی معرفی کرده و شانس وی را برای کسب رای در این انتخابات افزایش دهد.

تنها در مسکو، بیش از ۷۰۰ نفر از حامیان نامزدی ناوالنی در زیر یک چادر بسیار بزرگ که در پارک پوشیده از برف در کنار رودخانه مسکو قرار گرفته بود، گردهم آمدند.

ناوالنی با حضور در جمع هوادارانش گفت: «بسیار خوشحالم، باعث افتخار من است که به شما بگویم که به عنوان نامزد تمام روسیه اینجا هستم. ما آماده پیروزی هستیم و در این انتخابات موفق می‌شویم».

دو نفر از اعضای کمیسیون انتخاباتی روسیه نیز در این تجمع حضور داشتند.

هوادارن ناوالنی در دیگر شهرهای این کشور نیز در حمایت از او گردهم آمدند. بیش از ۸۰۰ نفر در شهر جنوبی روستوف تجمع کردند و نامزدی وی را تایید کردند.

این در حالی است که مقام‌های انتخاباتی روسیه حضور ناوالنی در این انتخابات را به علت محکومیت قضایی وی غیرقانونی اعلام کرده و اعلام کرده بودند تنها یک معجزه می‌تواند باعث شود او در انتخابات ثبت‌نام کند.   

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.