طپش دیجیتال

دانلود Spring Framework In Depth آموزش عمیق چارچوب اسپرینگ - طپش دیجیتال

--


Spring Framework

 

آموزش عمیق چارچوب اسپرینگ Spring Framework In Depth یک آموزش کامل و جامع در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است. اسپرینگ Spring یکی از معروف ترین و پرکاربردترین framework های جاوا است. این فریم ورک توسط راد جانسون Rod Johnson نوشته شده است و برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ ارائه شد. همچنین نسخه دوم Spring Framework در سال ۲۰۰۶ ارائه شده و موفق به دریافت جوایز متعدد گردید و تاکنون تا نسخه ۴٫۳ از این فریم ورک منتشر شده‌ است.

Spring یک فریمورک سبک است به همین دلیل از انواع فریم ورک ‌ها شامل Struts, Hibernate, Tapestry, EJB, JSF  و …. پشتیبانی می ‌کند. در نگاهی کلی تر اسپرینگ را به عنوان ساختاری تعریف می‌ کنیم که در آن می‌ توان راه حل های مربوط به مسایل تکنیکال مختلف را پیدا کرد. ویژگی‌ های اصلی این فریم ورک می ‌تواند توسط هر برنامه جاوا مورد استفاده قرار بگیرد اما دارای افزونه‌ هایی برای ساختن برنامه‌ های کاربردی وب بر روی پلتفرم JavaEE می ‌باشد.

اگر چه این فریم ورک هیچ مدل برنامه ‌نویسی خاصی را به برنامه ‌نویس تحمیل نمی‌ کند اما در میان برنامه نویسان جاوا به عنوان یک راهکار دوم یا یک راه جایگزین یا حتی افزونه ای برای مدل Enterprise JavaBeans (EJB) تبدیل شده‌ است.

بر خلاف تصوری که اشتباهاً در بین بسیاری ها شکل گرفته است اسپرینگ برای ساخت اپلیکیشن تحت وب ساخته نشده بلکه Spring web که مبتنی بر مدل MVC بوده و بیشتر به عنوان Spring MVC شناخته می شود تنها بخشی از اسپرینگ است که از آن برای ساخت برنامه های تحت وب استفاده می شود.

در این دوره ی آموزشی شما به طور کامل با چارچوب Spring آشنا خواهید شد و تمامی مسائل مربوط به آن را یاد می گیرید

سر فصل های آموزشی :

 1. معرفی اسپرینگ
 2. پیکربندی ApplicationContext
 3.  استفاده از زبان بیان اسپرینگ
 4. پیکربندی پروکسی
 5. اتوماتیکbeans
 6. استفاده از روش های چرخه زندگی
 7. تنظیم beans با XML
 8. درک مراحل اولیه چرخه زندگی beans
 9. برنامه نویسی جهت گرا و اسپرینگ

دانـــــلود عمومی

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.