طپش دیجیتال

رویارویی دیدنی مدیری و شریفی نیا در «دورهمی» جدید - طپش دیجیتال

--


گروه تلویزیون: علاقه مندان به «دورهمی» و طنازیهای مهران مدیری در شبکه نسیم بزودی شاهد پخش سری جدید این برنامه در قاب کوچک خواهند بود.این در حالیست که مدیری هفته گذشته رو در روی نخستین مهمان خود در سری جدید این برنامه نشست و با او به گفت وگو پرداخت.
به گزارش بانی فیلم،مهران مدیری در نخستین قسمت از سری جدید برنامه دورهمی میزبان محمدرضا شریفی نیا بود و با او به گفت وگو پرداخت. طبق شنیده ها،یکی از جذاب ترین بخش های این برنامه در جریان ضبط گفت و گوی مذکور شکل گرفته است.
از سویی سید مصطفی احمدی در سری جدید برنامه در مقام تهیه کننده پروژه ظاهر شده است. او پیش از این سابقه همکاری در فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» را با مهران مدیری داشته است.
«دورهمی» جدید در حالی کلید خورده که اوضاع شایعه درباره آن به سبک سایر برنامه های پرتماشاگر تلویزیون داغ بود.مهران مدیری آخر هفته گذشته با انتشار یک ویدئو در فضای مجازی اعلام کرد «دورهمی» کلید خورد و زمان پخش این مجموعه نیز بزودی اعلام می شود. این یعنی شبکه نسیم به رغم شایعات موجود کسی را بهتر از مدیری ندید تا جایگزینی برای «دورهمی» داشته باشد. در واقع با وجود اینکه قرار بر این بود «دورهمی» دیگر راه نیفتد و برنامه های دیگری جایگزین آن شود، اما مدیران شبکه نسیم بهتر دیدند که با همان فرمول موفق گذشته ادامه بدهند و برنامه «دورهمی» که قطعاً مخاطب خودش را دارد فعلاً تولید شود. اول مارکت نیز کماکان به عنوان اسپانسر همیشگی مهران مدیری و دورهمی که در شکل گیری این برنامه نقش مهمی داشته همراه سری جدید خواهد بود.
«دورهمی» نیازمند فکر جدید هست؟!
باید دید مهران مدیری معتقد است برنامه «دورهمی» نیازمند فکر جدید، تجدید قوا و تزریق ایده های بهتر است یا قرار است همان ساختار و نگاه قبلی ادامه پیدا کند. ولی قطعاً تکرار روند فصل قبل مدنظر ایده پرداز و کمال گرایی مثل مهران مدیری نخواهد بود.در حقیقت جدا از کاریزمای مهران مدیری که بر کسی پوشیده نیست، باید به این نکته اشاره کرد که گروه سازنده نمایش های برنامه «دورهمی» قطعاً تغییرات وسیعی خواهد داشت تا بتواند جذاب و جالب باقی بماند.
دکور چشمگیر جدید
سازندگان در سری جدید «دورهمی» با دکوری تازه و چشمگیر میزبان تماشاگران ومهمانان خود خواهند بود.
دکور جدید توسط پیمان قانع طراحی و اجرا شده است.چهره ای که اغلب برنامه های پرتماشاگر تلویزیون ساخت دکور خود را به او می سپارند.البته فعلا تا زمان آغاز پخش سری جدید قرار شده تصویری از دکور به بیرون درز نکند تا ماهیت غافلگیرکننده اش را حفظ کند.
ولدبیگی و تجربه جدید با مدیری
سحر ولدبیگی مجدداً با مهران مدیری همکاری می کند و قطعاً با توجه به شناختی که از نوع و جنس کار مدیری دارد ، می تواند یکی از گزینه های موفق باشد، به شرط آنکه تکلیف و کارکرد او در این فصل از «دورهمی» مشخص باشد. اینکه او با چه هدفی به پروژه اضافه شده و قرار است با کدام بازیگران طناز تلویزیون همبازی باشد، روی این مسئله تأثیرگذار خواهد بود. البته در سری جدید گویا خبری ازسیامک انصاری نخواهد بود. قطعا مدیری برای جای خالی او فکری اساسی کرده است.
سروش جمشیدی، همچنان قیمت «دورهمی»
سروش جمشیدی برگ برنده مهران مدیری در فصل جدید هم با او همراه است. جمشیدی که شرایط این روزهایش را مدیون مهران مدیری است، در فصل قبل توانست صاحب جایگاه قابل قبولی در این مجموعه و در میان مخاطبان باشد. حال باید دید جمشیدی در فصل جدید با تیپ همان کاراکتر قبلی حاضر خواهد شد یا اینکه قرار است در فضایی جدید و در قالب کاراکتر جذاب دیگری همراه مدیری باشد. هرچند شنیده های خبرنگار بانی فیلم حکایت از ادامه حضور این بازیگر در نقش کاراکتر «قیمت» دارد.
«دورهمی» شاید با همان ساختار قبلی موفق باشد اما مهران مدیری باهوش تر از این است که نداند فصل جدید «دورهمی» اگر حتی یک پله از فصل قبل پایین تر باشد سلیقه مخاطب پرتوقع این برنامه را در برنمی گیرد و این مهم را باید در پخش سری جدید شاهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.