طپش دیجیتال

فیلم،تئاتر،موسیقی؛یک اسپانسر برای چهار جشنواره فجر - طپش دیجیتال

--


شرکت تبلیغاتی، زمام اموراقتصادی چهار جشنواره فجر را به دست گرفت!

یک شرکت تبلیغاتی که تخصص ویژه اش در راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و نصب بیلبوردها در سطح شهر است، به عنوان اسپانسر با مسئولان جشنواره های مختلف فجر به توافق رسیده و قرار است بزودی تبلیغات جشنواره فیلم فجر بر بیلبوردهای سطح شهر قرار گیرد.
نکته جالب حضور این شرکت تبلیغاتی، این است که گویا قرار بر این شده تا چتر اسپانسرینگ این شرکت علاوه بر جشنواره ملی فیلم فجر، روی سه جشنواره موسیقی، تئاتر و بین الملل فجر هم سایه بیفکند!
بر اساس شنیده ها از برخی از آگاهان، رقمی که این شرکت برای اسپانسرینگ چهار جشنواره پیشنهاد داده و مورد قبول واقع شده، رقمی معادل ۱۲ میلیارد تومان است که با توجه به ارقامی که در سالهای گذشته توسط مسئولان برگزاری جشنواره ملی فجر از حامیان مالی گرفته شده بود این رقم اسپانسرینگ چندان اقتصادی به نظر نمی رسد.
به دلیل ماهیت تبلیغی شرکت مذکور و توان تبلیغی آن، به نظر می رسد این شرکت در صدد است با مذاکره برای در اختیار گذاشتن بخشی از موارد تبلیغاتی و واگذاری ان به سایر شرکت ها اعم از شرکت های فعال در زمینه ارائه برنامه های ویدیویی در سطح اینترنت، بخش زیادی از هزینه هایی را که به عنوان اسپانسر به برگزارکنندگان جشنواره فیم فجر پرداخت کرده جبران کند.
نکته قابل تامل در باره این همکاری میان شرکت مذکور با برگزارکنندگان سی و ششمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر، سابقه و توان یک شرکت در موضوع پیش فروش بلیت های دوره گذشته جشنواره سی و پنج فیلم فجر بود که به دلیل پایین بودن توان فنی آن شرکت در ارائه خدمات درگاه اینترنتی فروش بلیت و از کار افتادن سرورهای آن، امکان ارائه بلیت های پیش فروش از بین رفت و دست آخر انتقادات فراوانی را متوجه برگزارکنندگان دوره گذشته جشنواره در انتخاب غلط شرکت مذکور کرد.
به هر حال باید منتظر ماند تا بداعت های اقتصادی و تبلیغاتی ناشی از توافق میان برگزارکنندگان سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر و شرکت تبلیغاتی مذکور نمود عینی بیابد تا نسبت به موفق بودن یا نبودن این دوره از جشنواره در حوزه اقتصادی و اسپانسرینگ به داوری نشست.

اشتراک گذاری در:

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.