طپش دیجیتال

لیست بازی های رایگان ماه ژانویه سرویس ایکس باکس لایو گلد مشخص شد - طپش دیجیتال

--


پایان ماه دسامبر و سال میلادی ۲۰۱۷ در راه است و مایکروسافت طبق سنت همیشگی خود در سال های اخیر، از بازی های رایگان سرویس ایکس باکس لایو گلد که از ابتدای ماه ژانویه میلادی قابل دانلود خواهند بود، رونمایی کرده است.

مثل همیشه، دارندگان دو کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰ طی ماه آتی میلادی مجموعاً از چهار بازی رایگان بهره مند می شوند. در ایکس باکس وان، بازی نقش آفرینی The Incredible Adventures of Van Helsing III برای تمام ماه رایگان خواهد بود. لازم به ذکر است که این بازی حاوی یک روزرسانی منحصر به ایکس باکس وان ایکس خواهد بود که کیفیت بصری آن را افزایش می دهد.

ایکس باکس لایو گلد

در ادامه ماه، بازی Zombie که ورژنی نسبتاً متفاوت از بازی ZombieU روی کنسول Wii U به حساب می آید، از دیگر بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد در ماه ژانویه خواهد بود.

روی کنسول قدیمی تر مایکروسافت، بازی Tomb Raider: Underworld که یکی از عناوین موفق نسل گذشته این سری محسوب می شود، تا اواسط ماه رایگان است و بعد از این، نوبت به بازی دونفره  Army of Two از الکترونیک آرتز خواهد رسید تا برای دو هفته باقی مانده از ژانویه، به صورت رایگان در دسترس کاربران سرویس ایکس باکس گلد قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که هر دو بازی، با قابلیت Backward Compatibility مایکروسافت، روی ایکس باکس وان نیز قابل بازی خواهند بود. قبل از شروع ماه ژانویه سال ۲۰۱۸، می توانید هنوز به بازی های رایگان ماه دسامبر که عناوین قابل توجهی مانند  Warhammer: End Times – Vermintide  و Marlow Briggs and the Mask of Death بین آن ها دیده می شود، دسترسی داشته باشید.

ایکس باکس وان

  • The Incredible Adventures of Van Helsing – رایگان برای تمام ماه ژانویه
  • Zombi – رایگان از ۱۵ ماه ژانویه تا ۱۵ ماه فوریه

ایکس باکس ۳۶۰

  • Tomb Raider: Underworld – رایگان از ابتدا تا میانه ماه ژانویه
  • Army of Two – رایگان از ۱۶ ژانویه تا انتهای همان ماه
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.