طپش دیجیتال

چون پنجره نقل‌وانتقلاتی بسته است هیچ تیمی نمی‌تواند قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کند - طپش دیجیتال

--


باشگاه تراکتورسازی روز گذشته (شنبه) قرارداد شش بازیکن جدید خود را در هیئت فوتبال ثبت کرد، اما پس از این اتفاق به‌دلیل باز نشدن پنجره نقل‌وانتقالاتی همه این قراردادها باطل اعلام شد.فریبرز محمودزاده در پاسخ به این پرسش که «بازیکنان جدید تیم تراکتورسازی چه زمانی می‌توانند قراردادهای جدید خود را ثبت کنند؟»، اظهار داشت:

بازیکنان تراکتورسازی می‌توانند بعد از ساعت ۲۴ روز بیست‌وهفتم این ماه (آذر) قراردادهای خودشان را ثبت کنند، اما فعلاً چون پنجره نقل‌وانتقلاتی بسته است، نه تراکتورسازی و نه هیچ تیم دیگری نمی‌تواند قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کند.

مسئول نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال در واکنش به این موضوع که باشگاه تراکتورسازی در روز اول نقل‌وانتقالات بازی دارد و نگران است که بازیکنان جدیدش نتوانند مقابل استقلال خوزستان به میدان بروند، یادآور شد:

هیچ مشکلی نیست. اگر مدارک بازیکنان جدید تراکتورسازی تا ظهر روز بازی این تیم که روز اول نقل‌وانتقالات هم هست برسد، ما به آنها مجوز بازی می‌دهیم. آنها نگران نباشند، چون کمیته مسابقات هم در این زمینه هماهنگ است.

فریبرز محمودزاده با اشاره به زمان آغاز و اتمام نقل‌وانتقالات زمستانی، خاطرنشان کرد:

نقل‌وانتقالات از نخستین ساعات روز بیست‌وهشتم آذر ماه شروع می‌شود و تا ۲۶ دی ماه هم ادامه دارد. اشتباهی که باشگاه‌ها می‌کنند این است که فکر می‌کنند ۲۶ دی هم می‌توانند قرارداد بازیکنان‌شان را به ثبت برسانند، اما پایان روز ۲۵ دی، پایان نقل‌وانتقالات است و ۲۶ دی ماه شامل نقل‌وانتقالات نمی‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.