طپش دیجیتال

دسته‌بندی نشده Archives - طپش دیجیتال

احتمال تجهیز LG G8 ThinQ به صفحه نمایش 4K

هم رسان: اصلا جای تعجب نیست که با توجه به عرضه LG G7 ThinQ در این اواخر، شایعات کنونی بر روی نسل جدید از سری پرچمداران LG G تمرکز داشته باشند. البته هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره ویژگی ها و قابلیت های LG G8 صحبت کنیم، بنابراین بهتر است شایعات موجود را با اطمینان کامل قبول نکنیم.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، ال جی هیچ گونه برنامه ای برای رونمایی گوشی G8 ThinQ تا سال آینده ندارد، بنابراین هنوز خیلی زود است که شرکت بخواهد درباره این گوشی اظهار نظر کند. البته این به این معناست که در ماه های باقیمانده تاز مان رونمایی از این دستگاه شایعاتو گزارشات زیادی درباره آن خواهیم شنید.

جدیدترین شایعات حاکی از آن است که در گوشی LG G8 ThinQ خبری از صفحه نمایش های Quad HD نیست که در چند سال اخیر در پرچمداران ال جی شاهد آن بودیم و قرار است در پرچمدار جدید از صفحه نمایشی با رزلوشن ۴K استفاده شود. ممکن است این صفحه نمایش همچنان یک پنل LCD باشد، اما استفاده از یک صفحه نمایش با رزلوشن بالاتر این شرکت را قادر به حفظ موقعیت خود در مقابل رقبا و مخصوصا سامسونگ خواهد کرد، انتظار می رود که سامسونگ در گوشی سال آینده گلکسی اس ۱۰ از یک صفحه نمایش ۴K AMOLED استفاده کند.
اما همان طور که قبلا نیز ذکر کردیم هنوز خیلی زود است که بخواهیم درباره LG G8 ThinQ صحبت کنیم و باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این شایعات درست هستند یا خیر.

نوشته احتمال تجهیز LG G8 ThinQ به صفحه نمایش ۴K اولین بار در هم رسان پدیدار شد.

شبکه Fox پخش دو سریال Lucifer و The Exorcist را متوقف کرد
شبکه Fox پخش دو سریال Lucifer و The Exorcist را متوقف کرد

شبکه Fox در طی چند روز اخیر پخش ۵ مجموعه خود را متوقف کرده است که از مهم‌ترین آنها می‌توان به سریال لوسیفر (Lucifer) و سریال جن‌گیر (The Exorcist) اشاره کرد.

نوشته شبکه Fox پخش دو سریال Lucifer و The Exorcist را متوقف کرد اولین بار در بسکت سیتی | دانلود آهنگ فیلم عکس و اخبار روز ایران و جهان. پدیدار شد.

به وردپرس فارسی خوش آمدید.‌ این نخستین نوشته‌‌ی شماست. می‌توانید ویرایش یا پاکش کنید و پس از آن نوشتن را آغاز کنید!