طپش دیجیتال

معرفی بهترین کیبوردهای اندروید + دانلود - طپش دیجیتال

  • تاریخ : ۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • موضوع : دسته‌بندی نشده
  • بازدید : 4 views
  • نظرات : دیدگاه‌ها برای معرفی بهترین کیبوردهای اندروید + دانلود بسته هستند

در بیشتر مواقع اخبار نرم افزارها مورد استقابل قرار گرفته است:

به خاطر بهترین کیبوردهای اندروید می‌توان خیلی سریع و روان بر روی موبایل هوشمند خود تایپ کرد. با دانلود برترین اپ های کیببورد اندرویدی میتوانید تجربه‌ای دارای اختلاف از تایپ کردن بر روی ابزار‌های موبایل حاوی صفحه نمایش‌های کوچک داشته باشید.

بهترین کیبوردهای اندروید آن‌هایی هستند که تایپ کردن بر روی یک صفحه نمایش کوچک را برای شما خسته‌کننده نکرده و بجای آن شما را به نوشتن متون بیشتر به خاطر داشتن جذابیت بالا ترغیب می‌کنند. در این نوشته با چهار مورد از بهترین کیبوردهای اندرویدی آشنا خواهیم شد. اگر جزو کاربرانی هستید که پیوسته در جستجوی بهترین اپ های کیبورد اندرویدی بوده‌اید، هر چهار مورد را دانلود و نصب کنید.

Goard، پادشاه بهترین کیبوردهای اندروید

دانلود Gboard

در بالای دست بهترین کیبوردهای اندروید، جیبورد قرار می‌گیرد و برای این انتخاب نیز دلایل بطور کلی واضحی می باشد. مهمترین دلیلی که ما را به بهره برداری از کیبورد گوگل به جای بینهایت اپ کیبورد دیگر ترغیب می‌کند، قدرت یادگیری ماشینی آن است که به توصیه صحیح کلمات حین تایپ کردن کمک بسیار فراوانی می‌کند.

کیبورد Gboard

کفایت می کند یک مرتبه از Gboard استفاده کنید تا شیفته آن شوید. بعد از آن دیگر نخواهید موفق شد از هیچ کیبورد دیگری استفاده کنید، چرا که تایپ کردن برای شما علاقه مندان غیر قابل تحمل خواهد شد. یادگیری ماشینی این کیبورد باعث می‌شود به مرور لحظه، بیشتر خود را با شما تطبیق داده و با استناد به الگوریتم‌های پیشرفته برنامه، پیشنهادهایی بسیار دقیق معرفی کند. بدین جهت بعد از نوشتن سه الی چهار کلمه، پیشنهادهایی بطور کلی دقیق معرفی خواهند شد که احتمالا دقیقا همان چیزی است که استفاده کننده تصمیم داشت تایپ کند.

کیبورد Gboard

نتیجه، گسترش سرعت تایپ کردن است. تصحیح و تکمیل کردن کلمات به روش اتوماتیک از دیگر دلایلی است که ما را بیش از دیگر بهترین کیبوردهای اندروید به بهره برداری از جیبورد ترغیب می‌کند. اگر یک عبارت را اشتباه یادداشت کنید، بعد از وارد کلمه اسپیس به منظور رفتن به کلمه بعد، آن کلمه به روش اتوماتیک تصحیح خواهد شد.

به علاوه از طرف دیگر بعد از تایپ کردن چند حرف اول یک کلمه، کل آن توصیه داده می‌شود. از این حیث با یک لمس، عبارت نوشته خواهد شد، به جای این که نیاز باشد دیگر حروف را تایپ کنید. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است تمامی این خصوصیت‌ها برای زبان فارسی نیز در معرض هستند.

کیبورد Gboard

با بهره برداری از جیبورد میتوانید به سری‌ای از گیف‌های متنوع دسترسی داشته باشید که راهی بسیار پرطرفدار به منظور برقراری رابطه با دیگران است. برای این برنامه پوسته‌های فراوانی مقرر کرده شده که می‌توان بسته به ظاهر رابط کاربری، آن را به شیوه دلخواه در آورد. فاصله حروف از یکدیگر بر روی کیبورد بسیار خوب بوده و حین تایپ مشکلی از بابت لمس دیگر حروف به روش اشتباه پدید نخواهد آمد. این کیبورد اندرویدی، در دست به گوگل یعنی کمپانی صاحب این سیستم عامل است، پس خبری از آگهی خسته کننده درون آن نخواهد بود.

به توجه به این برنامه، بازهم گزینه‌های دیگری نیز می باشد. بسیاری از مصرف کنندگان به توانایی‌های یک کیبورد ارزش نداده و بیشتر ظاهر آن برایشان ارزش دارد، بدین جهت بعید نیست ظاهر Gboard آن‌ها را جذب نکند. پیشتر سه مورد دیگر از بهترین کیبوردهای اندروید را معرفی خواهیم کرد که حاوی خصوصیت‌هایی ممتاز هستند. برای دانلود هر برنامه بر روی اسم آن کلیک کنید.

Swiftkey

کیبورد Swiftkey

با اسم اصلی‌ترین رقیب جیبورد باید به کیبورد Swiftkey اشاره کنیم. با اینکه این برنامه سال‌ها است تلاش می‌کند مکان Gboard در بالای دیگر بهترین کیبوردهای اندروید را تصاحب کند، با اینحال بازهم موفق به انجام این کار نشده است.

دلیل این امر وجود ژست‌های حرکتی متنوع درون آن و توانایی توصیه کلمات و عبارات به شیوه‌ای دقیق است. سال‌ها قبل این برنامه پولی بود، با اینحال اکنون بهره برداری از آن تماما رایگان است. با استناد به این مسئله و وجود توانایی‌های متنوع درون برنامه توصیه می‌کنیم برای تنوع، این اپ را نیز همراه با Gboard نصب و استفاده کنید.

Chrooma

کیبورد Chrooma

در بیشتر کیبوردها، تنها می‌توان رنگ کلی کیبورد که در حقیقت رنگ پس‌عرصه آن است را واضح کرد، با اینحال در کیبورد Chrooma، رنگ محیط بسته به اپلیکیشنی که در حال بهره برداری از کیبورد درون آن هستید تغییر خواهد نمود. با اسم نمونه وقتی درون اپ توییتر سرگرم توییت کردن باشید، رنگ برنامه آبی خواهد شد! حین بهره برداری از اسپاتیفای و یا گوگل کیپ رنگ نرم افزار به ترتیب به سبز و زرد تغییر می یابد!

کیبورد Chrooma

برای کاربرانی که به سلامت چشمان خود ارزش می‌دهند، یک حالت شب نیز می باشد که همه چیز را به شیوه‌ای تیره و تاریک نمایش خواهد داد. با اینکه کیبورد Chrooma می‌تواند به خوبی خود را با محیط تطبیق بدهد، با اینحال هیچ اجباری به بهره برداری از این توانایی اپ وجود نداشته و می‌توان به روش دستی رنگ‌ را واضح کرد.

کیبورد Chrooma

به خاطر ژست‌های حرکتی کیبورد می‌توان اعمال ساده از قبیل پاک کردن متن را خیلی ساده و سریع‌تر در مقایسه با لحظه بهره برداری از کیبوردهای عادی انجام داد. با اسم نمونه برای پاک کردن عبارت نوشته شده، کفایت می کند انگشت خود را به سوی چپ بکشید.

کیبورد Chrooma

توانایی‌های ظاهری کیبورد Chrooma را می‌توان در صورت خرید ورژن پریمیوم آن بیش از این نیز تغییر داد و در مواردی از قبیل فونت، سایز و استایل نیز دست برد. کفایت می کند یک مرتبه مبلغ ۶.۹۹ دلار پرداخت کنید و برای در بیشتر مواقع به خصوصیت‌های ورژن پریمیوم دسترسی داشته باشید.

Fleksy

کیبورد Fleksy

تایپ کردن بر روی این کیبورد چندان سریع نیست. به علاوه از طرف دیگر در عرصه تصحیح اشتباهات و یا توصیه کلمات آن چنان توانمند رفتار نمی‌کند. بدین جهت برای علاقه مندان این توانایی‌ها، گزینه خوبی نیست. با اینحال آن چیزی که Fleksy را مبدل به یکی از بهترین کیبوردهای اندروید کرده، وجود افزونه‌های مختلف برای آن است، به طوری که می‌توان با اضافه کردن آن‌ها توانایی‌هایی از قبیل توصیه هوشمند اموجی را به برنامه اضافه کرد.

در این کیبورد نیز تلاش می‌شود با استناد به رفتار استفاده کننده، عملکرد برنامه مطابق با آن‌ها تغییر بیابد، با اینحال سخت اینجاست که برخلاف توانایی شبیه به آن در یادگیری ماشینی Gboard، بعد از ریست فکتوری کردن و یا حذف و نصب مجدد برنامه، تمامی این آزمایشات نیز از بین خواهند رفت.

کیبورد شما چیست؟

با استناد به تعداد موارد دانلود و فیدبک های دریافت شده از مصرف کنندگان، بهترین کیبوردهای اندروید را معرفی کردیم. ولی باید گفت تعداد این دسته از اپ‌ها زیاد بوده و ممکن است مصرف کنندگان، موارد دیگری را نیز با قابلیت‌های شبیه به سراغ داشته باشند. اگر بر روی گوشی اندرویدی خود از یک کیبورد به جز موارد معرفی شده در بالا استفاده کرده و از آن رضایت کامل دارید، با ذکر خصوصیت‌ها، اسم برنامه را در قسمت نظرها با دیگر مصرف کنندگان به اشتراک بگذارید.

این خبر پیرامون اپ ها و نرم افزارها مورد بهره برداری قرار گرفته است. در صورت علاقه آن را با دوستان خود از روش ابزارهایی که در پایین میبینید به اشتراک بگذارید.

لینک منبع خبر

نوشته معرفی بهترین کیبوردهای اندروید + دانلود اولین بار در دیجی لند | اخبار دنیای دیجیتال پدیدار شد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.